MENU
Головна » Файли » Корисні статті - нерухомість в Україні » Земельні ділянки

Придбання ділянки
03.12.2010, 18:35
Спорудження власного будинку починається з визначення ділянки землі. І тут треба бути причепливим, адже будинок повинен стати міцністю, а не спорудженням, що стоїть на перетині семи вітрів. Тому на ділянці варто звернути увагу на ряд моментів: місцезнаходження, площа, води, автомагістралі, яри й западини й звичайно інфраструктура. Також вартість і дійсність документів. Купуючи ділянку, розумно перевірити її на наявність радіації. Не бажані круті схили й смітники. Всі ці фактори впливають на ціну.

За підрахунками експертів масштаб ділянки під забудову повинен становити 800 квадратних метрів. Кращим місцем для будівництва буде південний склон, узимку можна буде заощаджувати близько 20 відсотків тепла, температура повітря на південному схилі приблизно на 2 С, вище, ніж на рівному місці. Ґрунтові води можуть вплинути на весь план і що б уникнути головного болю, потрібно визначити глибину їхнього залягання. Планувальна структура житлового будинку перебуває в прямій залежності від розмірів ділянки. Не зайвим буде облік плану розміщення будинків на сусідніх ділянках. Доцільно розробити план послідовності виконання робіт. Якщо на ділянці є дерева або кущі, не поспішаєте їх рубати, подбайте про те щоб вони органічно вписувалися в ландшафт.

Невеликий горбки можна оптимально вписати в план забудови Він може стати основою гірки й або трампліна у Вашу майбутню водойму. Якщо дмуть вітри варто подумати як від них захиститься. Це можна зробити за допомогою живоплоту. Перш ніж починати відомість будинків, важливо зберегти родючий шар ґрунту. Не слід забувати, що ділянка - це шматочок природи, тому не треба прагнути вирівнювати поверхню ділянки. Збереження рельєфу й зелених насаджень дає можливість оригінально вирішити благоустрій території. Визначите так само місце для розміщення будинку, доріжок і приступайте до закладання саду. Правила будівництва залишають широкий простір для організації за своїми вподобаннями. Досвід і практика проектування дають можливість дати рекомендації, які, Вам поможуть, головне - постарайтеся господарські об'єкти розмістити в підвалі або на першому поверсі. Якщо ж ви споруджуєте інші будинки, постарайтеся їх сполучити. Будинок не слід розташовувати ближче до бічної границі. Веранду розумно зорієнтувати на північ або схід, а декоративні рослини організують інтер'єр "зеленої кімнати".
Щоб запобігти утворенню калюж можна зробити канавки для відводу води в кювет. Для перехоплення води, можна влаштувати водозбірну канаву. Якщо під'їзд планується з боку вулиці, господарські будівлі розумно наблизити до будинку. Так само передбачте площадки відпочинку, навіси з рослин, водойма, і лавочки. Розрахунок ділянки може бути таким: площа - 600 м2; забудова - 250 м2; доріжки, - 50 м2; сад - 100 м2; зона відпочинку - 100 м2; резервний фонд - 100 м2. безумовно, цей розрахунок орієнтовний. Власник може змінювати все, але таке розміщення розумно. Перед будинком доречно буде розбити квітник, щоб викликати подиви в сусідів. Терраску захистите від сонця рослинами. Такої ж рослини задекорують гараж, прикриють від очей вигрібну яму й інші не приємні місця.

http://stroyfaq.com.ua

Категорія: Земельні ділянки | Додав: doshka
Переглядів: 925 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]