MENU
Головна » Файли » Корисні статті - нерухомість в Україні » Земельні ділянки

У категорії матеріалів: 10
Показано матеріалів: 1-10

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
Вибір ділянки треба розпочати з визначення необхідної площі. Вона не має бути ні занадто великою, ні занадто маленькою.

Вибір повинен здійснюватися виходячи із загальної площі майбутнього заміського будинку, який ви плануєте на нім побудувати. Зразкове співвідношення - один до десяти.

Для заміського будинку площею 200 кв. м бажано мати ділянку площею 20 соток. Точна відповідність не обов'язкова, але якщо воно буде порушено фатально, ліквідність вашої майбутньої нерухомості різко впаде.
Земельні ділянки | Переглядів: 1399 | Коментарі (0)

Всього один нормативний акт - і українська земля подорожчала в півтора рази. Кабінет міністрів вирішив збільшити нормативно-грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення в 1,7 рази - з 1 січня 2012 гектар ріллі, який зараз у середньому коштує 11,8 тис. грн., подорожчає до 20 тис. грн.

Нові розцінки будуть впроваджені по всій території України: з 1 січня всі землі будуть переоцінені згідно з новими тарифами.

Держкомзем розробляє законопроект "Про консолідацію земель". Цей документ повинен чітко визначити пріоритетність права викупу земельних ділянок після впровадження в країні ринку землі. "Ми розробили проект закону ("Про консолідацію земель"), щоб виключити можливість рейдерства та зловживань", - говорить міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.- У цьому законі ми хочемо передбачити можливі ризики. Розривати технологію виробництва ми не дозволимо"

Оренда з подальшим викупом

Практика оренди землі, де щомісячні виплати зараховуються в рахунок її вартості, існує давно. Виходить, що виплачувавши певну суму кожен місяць, потім орендар стає власником землі, оскільки платив не за її оренду, а погашав борг за купівлю. В основному таку модель придбання землі використовували підприємці, що не страждають гострим браком коштів. Діяти за подібним сценарієм їх змушували особливості українського земельного законодавства. Наприклад якщо ви побажали придбати землю, що знаходиться в комунальній або державній власності, не з сільськогосподарськими цілями, вам доведеться в обов'язковому порядку брати участь в аукціоні.

Спорудження власного будинку починається з визначення ділянки землі. І тут треба бути причепливим, адже будинок повинен стати міцністю, а не спорудженням, що стоїть на перетині семи вітрів. Тому на ділянці варто звернути увагу на ряд моментів: місцезнаходження, площа, води, автомагістралі, яри й западини й звичайно інфраструктура. Також вартість і дійсність документів. Купуючи ділянку, розумно перевірити її на наявність радіації. Не бажані круті схили й смітники. Всі ці фактори впливають на ціну.

Придбали ділянку землі з наміром побудувати будинок. Яким йому бути: цегельним, дерев'яним; сучасного планування, а може схожим на садибу в класичному стилі? Тому, перш ніж зустрітися з архітектором, обов'язково варто з'ясувати ряд питань, які стосуються майбутнього спорудження. Чи збираєтеся ви жити в будинку постійно? Чи передбачається підвал? Де розміститься гараж? Скільки вашій родині необхідно кімнат? Де будуть зручності?

Тінисті тисові алеї, фонтани і водоспади... Затишні альтанки і розкішні квітники... Дурманні тропічні запахи і тиша, що порушується тільки співом птахів...

Ваш парк, подібний фейєричним картинам з "Тисяча й однієї ночі", може стати таким, якщо усе, що перераховано нижче буде неухильно виконано.

Квітучі клумби наповнять усі навколо солодким ароматом. Дзюркотливий струмок утішаючи шумить по каменях... Тишу і спокій вашої садиби лише підкреслює мирний шелест листів дерев і кущів...

Старе дворянське гніздо - от враження, яке залишається від відвідування вашого саду, якщо ми його зробимо по такому ландшафтному проекту.

Ваша невелика ділянка цей проект перетворить у маленький райський куточок, що вам ніколи не захочеться залишати. При цьому вартість проекту і його реалізації буде цілком помірна. А результат перевершить усі ваші чекання.

Але зробити це можна тільки виконавши всі роботи з проекту.

Збір попередньої інформації
Знайомство з ділянкою або з його планом.
Опис вихідних параметрів ділянки.


Як буде створюватися дизайн ландшафту вашої земельної ділянки

Підготовка до проектування

Для початку, перш ніж починати благоустрій та озеленення, дизайнери повинні знати, що у вас є: якe саме ділянка, яка інформація по неї у вас уже мається. А потім для підготовки дизайн ландшафту необхідно врахувати усі ваші побажання і зібрати ту інформацію, що відсутня, але яку бажано мати для виконання повноцінного проекту ландшафту вашої ділянки.