MENU
Головна » Файли » Корисні статті - нерухомість в Україні » Будівництво

У категорії матеріалів: 10
Показано матеріалів: 1-10

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
Життя на будівельних майданчиках більше не завмирає восени: будівельники
зводять будинки у будь-яку погоду. Багато хто навіть стверджує, що будуватися зимою простіше і економніше, ніж влітку.

Чому зима?

Коли ж краще приступати до будівництва? З точки зору старих майстрів - звичайно, літом-восени. Але старі майстри не знали ні промислових технологій, ні справжньої російської бюрократії. У наш час оптимальний період для придбання ділянки і забудови - як не парадоксально, зима.
Будівництво | Переглядів: 1205 | Коментарі (0)

У зв'язку з нововведеннями, внесеними у будівельну сферу новим Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності", який діє з 12 березня 2011 року, встановлений "оновлений" підхід законодавця до питання введення в експлуатацію побудованих об'єктів.

Фактично вибір процедури прийняття об'єкту в експлуатацію залежить від того, до якої категорії складності віднесений знову побудований або реконструйований об'єкт містобудування. Питання прийняття об'єктів в експлуатацію регулюються постановою Кабінету Міністрів України.
Будівництво | Переглядів: 1400 | Коментарі (0)

Всього кілька тижнів тому парламент остаточно прийняв, а Президент України підписав Закон, який був розроблений урядом і, на думку авторів, усуває ряд невиправданих обмежень і заборон, отже, стимулює інвестиції у будівництво. Містобудівна сфера дійсно є досить складною системою законодавства, яка включає багато законодавчих актів, регулюючі різні сфери. Так до містобудівної сфери має безпосереднє відношення законодавство про місцеве самоврядування, фінансові механізми, санітарне благополуччя, екологічну безпеку, не кажучи вже про цивільне і господарське право. Не дивно що новий закон вносить зміни до двадцяти трьом законам. Зупинимося на деяких змінах у зв'язку з ухваленням цього Закону.
Будівництво | Переглядів: 1704 | Коментарі (0)

Світова економічна криза завдала серйозного удару по вітчизняній будівельній індустрії. Обвальне зниження попиту на житло й офісні площі, зменшення обсягів і збільшення вартості банківських кредитів привели до заморожування об'єктів і відходу багатьох учасників з будівельного ринку. Ключовим фактором виживання стало зниження витрат на будівництво. Заощаджують як на матеріалах, так і на робочій силі, техніці.
Будівництво | Переглядів: 1888 | Коментарі (0)

Говорити про достоїнства дерев'яних будинків - значить повторювати вже багато разів сказане. Загальним місцем уже давно стало те, що вони «дихають» і краще втримують тепло, а мікроклімат у них украй сприятливий для людини. Також мало хто буде сперечатися з постулатом, що дерев'яні будинки - це красиво. Але всі ці достоїнства мають місце тільки в правильно побудованому й правильно захищеній будові. У цій статті мова йтиме про дерев'яні деталі, про те, без чого не скласти правильний будинок. Із хвойних порід у будівництві використовуються сосна, ялина, модрина, ялиця, кедр. Для виготовлення несучих конструкцій більше підходять сосна й модрина: на відміну від ялини і ялиці вони менше піддані гниттю. У Європі найбільш широке поширення одержала сосна, як самий доступний будівельний матеріал. Листяні породи в справу йдуть значно рідше, з них найбільш застосовні дуб, ясен, бук, береза, осика.
Будівництво | Переглядів: 1760 | Коментарі (0)

Сучасна покрівля - це складна конструкція, що представляє собою "багатошаровий пиріг", що складається з багатьох компонентів: пароізоляційної плівки, утеплювача, шумоізоляція, покрівельного покриття й багатьох інших. Одним з новітніх матеріалів у сучасному будівництві є сендвич панелі, конструкція й технологія виробництва яких постійно вдосконалюються, наділяючи даний будівельний матеріал новими властивостями. ендвич панелі - будівельний матеріал, що включає в себе весь «пиріг покрівлі», застосовуваний при будівництві багатопрогонових будинків торговельного, промислового, складського й офісного призначення. За допомогою панелей можна вирішити самі складні будівельні завдання з мінімальними витратами часу й грошей.
Будівництво | Переглядів: 2289 | Коментарі (0)

Мансарда при тій же площі забудови значно збільшує житлову площу за рахунок використання горищного приміщення, тим більше, що основні несучі конструкції готові, залишається тільки обшити стіни й зробити сходи. Мансарду розташовують під двосхилим дахом з кутом нахилу крокв 45 - 60°, а також ламаним дахом із двома різними ухилами крокв. Дах крутістю 45°. При ширині будинку 7- 10 метрів - це звичайна кроквяна система. Стелі в мансарді виходять похилими. Гострий силует даху з ухилом 60°. Зустрічається також досить часто. Такими дахами прикрашають садові будиночки шириною 5- 6 метрів. Однак на неї йде багато матеріалів, на крокви йдуть довгомірні бруси й дошки.
Будівництво | Переглядів: 2261 | Коментарі (0)

Закінчивши спорудження фундаменту, давши час йому затвердіти, займаються стінами майбутнього будинку. Із чого забудовник буде їх зводити - залежить від клімату даної місцевості, а також від матеріальних можливостей забудовника придбати той або інший матеріал. Стіни будинків повинні відповідати наступним вимогам:
Будівництво | Переглядів: 1405 | Коментарі (0)

При закладці фундаментів будь-якого типу необхідно дотримуватися наступних правил: у більшості фундаментних конструкцій застосовується бетон. Бетон має властивість "дозрівання", 28 - 30 днів. Після закладення бетонної конструкції його треба витримувати протягом даного часу без навантажень і бажано закрити або руберойдом, або іншим підручним матеріалом від пересихання верхнього шару. У період схоплювання бетону періодично поливати фундамент водою, щоб не допустити його нерівномірного висихання. Так що будівля будинку на тільки що зведеному фундаменті таїть у собі небезпеку, дефекти не змусять чекати. Гідроізоляція фундаменту має важливе значення. Вона полягає в обмазці гарячим бітумом всієї поверхні, що стикається із ґрунтом. Ізолюють також і стіни.
Будівництво | Переглядів: 1266 | Коментарі (0)

Якщо ви читаєте цю статтю, - питання будівництва або придбання будинку для вас вирішене і пояснювати вам райдужні перспективи приватного домоволодіння не варто. Усі ви самі знаєте і про чисте повітря і про простір і про вид за вікном.
Будівництво | Переглядів: 2578 | Коментарі (0)