MENU
Головна » Файли

Всього матеріалів в каталозі: 122
Показано матеріалів: 1-50
Сторінки: 1 2 3 »

За прострочення платежів з податку на нерухомість, який вводиться з 1 січня 2013 року, передбачені штрафні санкції.

Як повідомив директор департаменту оподаткування фізичних осіб ДПС В'ячеслав Бусарєв, що фізособи повинні сплатити податок протягом 60 днів з моменту отримання повідомлення. При простроченні платежу на 30 днів передбачені штрафні санкції у розмірі 10% від суми нарахування, більше 30 днів - 20% від суми податку.
Податки | Переглядів: 1046 | Коментарі (0)

Життя на будівельних майданчиках більше не завмирає восени: будівельники
зводять будинки у будь-яку погоду. Багато хто навіть стверджує, що будуватися зимою простіше і економніше, ніж влітку.

Чому зима?

Коли ж краще приступати до будівництва? З точки зору старих майстрів - звичайно, літом-восени. Але старі майстри не знали ні промислових технологій, ні справжньої російської бюрократії. У наш час оптимальний період для придбання ділянки і забудови - як не парадоксально, зима.
Будівництво | Переглядів: 1204 | Коментарі (0)

В яких випадках вигідніше брати іпотеку, а коли кращим варіантом може
бути оренда житла?
Іпотека | Переглядів: 1228 | Коментарі (0)

Який податок треба заплатити за отриману в подарунок від брата або сестри
квартиру. Одним з оптимальних варіантів відчуження квартири є укладення договору дарування. При цьому слід пам'ятати про наступні супутні платежі.
Податки | Переглядів: 1907 | Коментарі (0)

Вибір квартири повинен визначати раціональні чинники в першу чергу, і емоційні - лише в другу. На що в першу чергу потрібно звертати увагу при виборі нерухомості :
Квартири | Переглядів: 1161 | Коментарі (0)

Підбивачи підсумки 2011 року та роблячи прогнози на 2012-й, "Главред" з'ясував, що чекає українців на ринку нерухомості і як буде розвиватися інфраструктура великих міст.
Прогнози | Переглядів: 1247 | Коментарі (0)

Яка можлива ціна буде на золото? Чого чекати від євро і долара? Як сильно може подорожчати нерухомість? Комсомольська правда в Україні дала свій прогноз на 2012 рік про життя світових валют, золота та нерухомості.
Прогнози | Переглядів: 2157 | Коментарі (0)

Якщо ви плануєте зробити капітальний ремонт у квартирі з переплануванням - вибирайте майстрів, які мають ліцензію. Інакше ризикуєте опинитись у суді
- попереджають юристи.
Робити капітальний ремонт у квартирі, або в нежитловому приміщенні, а саме - демонтувати стіни, або ставити перегородки в кімнатах, чи вирізати арки у стіні, мають право лише ліцензовані спеціалісти. В інших випадках ЖЕК може подати на вас позов до суду.

Намагаючись продати житло, потрібно визначити "правильну" ціну. Адекватна ціна - основна умова ліквідності квартири. Квартира, нехай дуже хороша але за явно завищеною ціною продаватися не буде, продавець просто даремно втратить час. На ціну впливає маса чинників, а іноді вони майже не впливають на ціну, але є хорошим каталізатором продажів. Так що ж впливає на ціну?
Квартири | Переглядів: 1030 | Коментарі (0)

Вибір ділянки треба розпочати з визначення необхідної площі. Вона не має бути ні занадто великою, ні занадто маленькою.

Вибір повинен здійснюватися виходячи із загальної площі майбутнього заміського будинку, який ви плануєте на нім побудувати. Зразкове співвідношення - один до десяти.

Для заміського будинку площею 200 кв. м бажано мати ділянку площею 20 соток. Точна відповідність не обов'язкова, але якщо воно буде порушено фатально, ліквідність вашої майбутньої нерухомості різко впаде.

Як і будь-яка інша угода, договір купівлі - продажі майнових прав на квартиру або будь-який інший об'єкт нерухомості, який буде побудований в майбутньому, несе певні ризики. Договір купівлі - продажі майнових прав, по суті, нічим не відрізняється від договору купівлі продажу, наприклад матеріальних цінностей. Проте є окремі особливості, які впливають на ризик угоди. 

Верховна Рада України у рамках ухвалення Закону про вдосконалення Податкового кодексу (№8217) затвердила поправку, згідно якої податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, набуде чинності з 1 липня 2012 року, а не 1 січня 2012 року, як планувалося раніше. Платниками податку на нерухомість будуть фізичні і юридичні особи, у тому числі не резиденти - власники об'єктів житлової нерухомості.
Податки | Переглядів: 4954 | Коментарі (0)

Зміст договору оренди

Правовідносинам найму житла присвячена окрема глава 59 "Найм (оренда) житла" Цивільного кодексу. Відповідно до ст. 810 ЦК, згідно з угодою найму (оренда) житла одна сторона - власник передає або зобов'язується передати іншій стороні (наймачеві) житло для проживання в нім на певний термін за плату. Цей договір є двостороннім, оскільки породжує права і обов'язки як для орендаря, так і для орендодавця. Причому він може бути реальним (ув'язненим за фактом передачі ключів від квартири) і консенсусним (з моменту підписання договору). Крім того, договір є відшкодувальним, оскільки рідко передбачає безкоштовність проживання і безкорисливість з боку орендодавця. Розмір орендної плати в цьому договорі обов'язково має бути зафіксований, і в односторонньому порядку змінений він бути не може. Чітко має бути передбачений і порядок внесення орендної плати, оскільки на практиці застосовується як передоплата (і найчастіше трапляється саме так), так і післяплата за фактично прожитий час. Орендна плата зазвичай встановлюється за один місяць.

Мрієте скоріше оформити угоду по купівлі квартири? Поспіх ні до чого: щоб не залишитися "у розбитого корита", треба перевірити достовірність документів на квартиру і репутацію продавця.
Квартири | Переглядів: 1779 | Коментарі (0)

Парламентарії відсунули можливий колапс українського ринку нерухомості, який міг виникнути з початку 2012 року у зв'язку з плутаниною в сфері реєстрації прав власності. Так, 9 грудня 2011 р. народні депутати на рік змістили перехід повноважень БТІ з реєстрації прав на нерухомість до "Укрдержреєстру", що входить до сфери впливу Мін'юсту. Експерти стверджують, що нардепи прийняли правильне рішення, оскільки досі немає належної нормативної бази для повноцінного функціонування "Укрдержреєстру", що поставило б під загрозу права власності тисячі українців.

Урядовців запевняють, що це не вплине на квартплату, однак експерти радять детально вивчити техпаспорт на свою квартиру

Нещодавно Верховна Рада ухвалила Закон "Про внесення змін до статті 6 Житлового кодексу щодо визначення житлової та загальної площ об"єкта житлової нерухомості". Раніше в цьому кодексі не було сталої формули для розрахунку житлової площі. А віднині за пропозицією Президента в законі чітко прописано знижувальний коефіцієнт для підрахунку квартирного метражу. Для балконів і терас він становить — 0,3; для лоджій — 0,5; для засклених балконів — 0,8; для веранд, засклених лоджій і холодних комор — 1,0.

Без візиту до бюро ви не зможете нічого зробити зі своєю квартирою. Але щоб отримати потрібний папірець, часом доводиться викладати круглу суму.

Нещодавно президент Віктор Янукович повідомив, що настав час реформувати ще одну корумповану сферу в нашому житті - БТІ. Дослівно його претензії, озвучені під час розширеної наради Кабміну, звучали так: "Напевно, у цьому залі немає людини, яка б не знала про витівки в БТІ. Реєстрація майнових прав на сьогоднішній день найбільш непрозора і корумпована сфера. Необхідно в найкоротші терміни запропонувати нову модель. Вважаю, що не потрібно змушувати наших громадян отримувати довідки про технічну інвентаризації при перепродажу квартири або будинку. Треба дозволити нашому громадянину без ускладнень розпоряджатися своєю власністю, в тому числі при переплануванні".

Банкіри знайшли спосіб обійти заборону на зміну умов кредитування в односторонньому порядку і почали активно видавати довгострокові кредити з плаваючою ставкою. Відсотки за такими позиками переглядаються не рідше разу на рік - залежно від вартості ресурсів на ринку. Саме тому клієнти зазнають підвищених ризиків, оскільки у разі чергової хвилі кризи відсоткова ставка може вирости вдвічі.
Іпотека | Переглядів: 1180 | Коментарі (0)

Марія Чумаченко, провідний спеціаліст одного великого столичного агентства нерухомості напередодні кризи купила собі іномарку за 45 тис. доларів. "Їжджу на однокімнатній квартирі" - жартує вона тепер при зустрічі з клієнтами. Три роки тому таку суму досвідчений агент з торгівлі нерухомістю міг зібрати за півтора-два роки. Сьогодні Марія старанно зважує, чи їхати на роботу на своєму авто, чи зробити вибір на користь громадського транспорту.
Прогнози | Переглядів: 1447 | Коментарі (0)

Сьогодні українці купують в основному квадратні метри "економ-класу". При цьому понад 90% угод на ринку житлової нерухомості становлять операції з обміну квартир. Ринок серйозно гальмує заборона НБУ на видачу валютних кредитів, які значно дешевші від позик у гривні. Експерти прогнозують, що входити на ринок нерухомості з метою інвестиції треба в кінці року, коли ціни можуть впасти ще на 5-10%.
Прогнози | Переглядів: 975 | Коментарі (0)

Кілька років тому на інтернет-аукціон eBay був виставлений незвичний лот: Норвезький королівський палац у Осло за заявленої початкової вартості в $1. "Недорого!", - наголошував опис "товару". - "Молода монархія, всього 100 років від роду, наразі перебуває в Норвегії, але її можна перемістити в іншу країну в будь-який зручний час. Король і королева не входять у вартість лота і можуть переселитися в автомобільний фургон". З таким іронічним коментарем лот "провисів" на сайті менше доби. На момент видалення за палац пропонували вже $100 млн.

Єдиний державний електронний реєстр громадян України, які потребують поліпшення житлових умов, обіцяють створити у 2012 року. Про це повідомляють у Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву. Такий єдиний електронний перелік має удосконалити механізм черговості на квартири та забезпечити прозорий контроль за наданням субсидій. Але чи працює програма "Доступне житло"?
Новобудови | Переглядів: 1456 | Коментарі (0)

Всього один нормативний акт - і українська земля подорожчала в півтора рази. Кабінет міністрів вирішив збільшити нормативно-грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення в 1,7 рази - з 1 січня 2012 гектар ріллі, який зараз у середньому коштує 11,8 тис. грн., подорожчає до 20 тис. грн.

Нові розцінки будуть впроваджені по всій території України: з 1 січня всі землі будуть переоцінені згідно з новими тарифами.

Дозвіл на цей вид діяльності має намір видавати Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР). Ліцензіат повинен мати статутний фонд не менше 35 млн. грн для управління структурованими іпотечними облігаціями і 25 млн. грн - простими іпотечними бондами. Зараз в Україні таку діяльність серед банків де-факто виконує "Ощадбанк" у партнерстві з Державною іпотечною установою (ДІУ). Учасники ринку вважають, що ліцензування дозволить відсіяти з ринку несумлінних управителів. На їхню думку, великого ажіотажу з боку банків на такий вид діяльності не очікується, тому що ринок іпотечних облігацій малоліквідний. Хоча, в ДІУ повідомили, що вже цієї осені планують здійснити великий випуск іпотечних облігацій.
Іпотека | Переглядів: 1074 | Коментарі (0)

Все більше українських банків пропонують кредити на покупку житла, але умови залишаються непідйомними для простих громадян.

Серпень завжди передує масовій міграції населення. Студенти, які вступили до вузів, їдуть у великі міста, а напередодні початку ділового сезону менеджери середньої ланки придивляються до нового житла.
Іпотека | Переглядів: 1286 | Коментарі (0)

"Ринок заставного житла переживає період підйому. Виконавчі виробництва масово відкривалися ще в 2009-2010 рр. Відповідно, збільшилася і кількість квартир, які "дійшли" до стадії реалізації на публічних торгах", - говорить Сергій Бондарєв, директор компанії "ОТП Факторинг", що займається реалізацією заставного майна "ОТП Банку" - одного з найбільших іпотечних кредиторів в докризові часи.
Іпотека | Переглядів: 1861 | Коментарі (0)

Держкомзем розробляє законопроект "Про консолідацію земель". Цей документ повинен чітко визначити пріоритетність права викупу земельних ділянок після впровадження в країні ринку землі. "Ми розробили проект закону ("Про консолідацію земель"), щоб виключити можливість рейдерства та зловживань", - говорить міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.- У цьому законі ми хочемо передбачити можливі ризики. Розривати технологію виробництва ми не дозволимо"

На думку банкірів, ринок житлового кредитування далекий від докризових показників і ентузіазм банків не знаходить відгуку у потенційних позичальників. Виною тому не тільки високі ставки на гривневі кредити, а й просідання ринку - клієнтам краще позичити невелику суму у родичів, ніж звернутися в банк.
Іпотека | Переглядів: 1301 | Коментарі (0)

З початку року середня ціна квадратного метра на вторинному ринку житлової нерухомості просіла на 5-10% залежно від сегмента до $1,7-2 тис. За даними консалтингової компанії "Самсон", придбати столичну "гостинку" можна сьогодні за $50,3 тис., "однушку" - за $70,3 тис., "двушку" - $94,2 тис, "трійку" - $124 тис.
Прогнози | Переглядів: 1105 | Коментарі (0)

Банки вступили в новий етап боротьби за клієнтів-фізосіб. На ринку вдвічі збільшилася кількість гравців, які сподіваються заробити на іпотечному кредитуванні. І хоча ставки по таких позиках стали нижчими в середньому на 3-5 процентних пунктів, вимоги до потенційних позичальників залишаються досить жорсткими.
Іпотека | Переглядів: 1019 | Коментарі (0)

"Ціни вторинного ринку наближаються до цін первинного. У Києві на новобудовах метр уже коштує 8 тисяч гривень. Не виключно, що ціни на вторинному ринку впадуть до 1200 доларів".

Відомий російський девелопер Сергій Полонський ще в жовтні 2008 року обіцяв з'їсти краватку, якщо ціни на його нерухомість через півтора року не виростуть на 25%.

Згодом він таки з'їв шматок краватки, зазначивши, що його прогноз не збувся лише частково.

Українські експерти, девелопери та забудовники не лише не їдять краватки за свої хибні прогнози, але й знову і знову пророкують цінове дно.

 
Прогнози | Переглядів: 1418 | Коментарі (0)

Вхідні двері - це двері, що встановлюються при вході в квартиру або будівлю. До вхідних дверей пред'являються підвищені вимоги звуко- і теплозахисту, безпеки (захисту від небажаного вторгнення), а у разі, якщо двері ведуть на вулицю (зовнішня) вона повинна витримувати атмосферні опади.

Конструкції вхідних дверей можуть бути різними, що, в першу чергу, залежить від матеріалів виготовлення : дерев'яні, профільні (алюміній, ПВХ), сталеві, комбіновані.
Ремонт | Переглядів: 1368 | Коментарі (0)

Які міжкімнатні двері вибрати 
Це двері, що встановлюються в дверні отвори усередині приміщення. Міжкімнатні двері встановлюються після закінчення ремонту стін і стелі. Вони мають бути не лише якісними і функціональними, але гармоніювати з інтер'єром квартири. На сьогодні на ринку представлена величезна кількість варіантів міжкімнатних дверей (не лише стандартних орних). Частину моделей цих дверей можна безпосередньо придбати в магазині, інші можна вибрати і замовити по каталогу. За способом відкривання розрізняють двері орні, що розсувні, такі, що обертаються і доладні. Залежно від числа полотен дверей можуть бути однопільні, двопільні і полуторні (з двома полотнами нерівної ширини). Дверні полотна можуть бути глухими і заскленими.
Ремонт | Переглядів: 1473 | Коментарі (0)

На тлі підвищення комунальних тарифів і заяв про низьку якість роботи жеків, нові договори на надання комунальних послуг залишаються темою для дискусій.

Надання комунальних послуг Жеком повинне здійснюватися на підставі договору. Типовий договір з основними положеннями був затверджений постановою КМУ від 20.05.2009 N529. На його основі окремі Жеки розробляють договори які передбачають надання послуг за змістом будинків та будівель і прибудинкової території.

Сьогодні важко кого-небудь здивувати химерністю форм і кольору пластикових вікон, але вони продовжують бути для господаря будинку не лише прикрасою, але і важливим елементом комфорту і захищеності.
Ремонт | Переглядів: 2459 | Коментарі (0)

Сталеві двері у зв'язку з криміногенною обстановкою перестали бути символом тільки багатих квартир і компаній, що охоронялися. Тепер фактично кожен, незважаючи на велику кількість накопиченого у будинку "добра" бажає забезпечити собі безпеку, а, отже і душевний спокій.
Ремонт | Переглядів: 1991 | Коментарі (0)

Архітектори, у всі часи, приділяли дверям особливу увагу, усі архітектурні стилі не обійшли своєю увагою і двері, будь то готика або модерн. По художньому рішенню дверей можна простежити усю історію архітектури і цій темі можна присвятити ціле окреме видання. Розробка нових матеріалів і технологій у будівництві, також не обходила стороною і двері.
Ремонт | Переглядів: 1274 | Коментарі (0)

Способи і відмінності
Двері розрізняються також і за способом відкривання. Вони бувають орні, Розсувні, доладні і такі, що обертаються. Найбільш відомі і звичні - двері орні. Вони можуть відкриватися в один бік або в обоє, тобто бути такими, що коливаються. Застосовуються і як внутрішні і як зовнішні. Можуть бути заскленими і глухими. Подібні двері можуть бути зроблені з будь-якого матеріалу, використовуваного для виготовлення дверей, і мати будь-який дизайн. Орні двері можуть бути, як з порогом, так і без нього. У сучасних конструкціях поріг буває таким, що автоматично опускається, що підвищує звуко- і теплозахисні характеристики дверей. Як відомо, однопільні двері бувають правими і лівими.
Ремонт | Переглядів: 1101 | Коментарі (0)

Які двері вибрати?
Перш, ніж зупинити свій вибір на тих або інших дверях, потрібно чітко знати наступне: Які ж вимоги ми пред'являємо до міжкімнатних дверей? З якого матеріалу мають бути наші міжкімнатні двері? Який дизайн дверей ми хочемо бачити у своєму будинку? Скільки витримає наш гаманець? Які двері нам потрібні по варіанту відкривання (праві або ліві)? Які розміри міжкімнатних дверей нам потрібні? А які міжкімнатні двері бувають взагалі? Двері з набірного масиву, шпоновані або з МДФ скляні або з металевими елементами, з однією або двома фільонками, гладкі, глухі або під скло; двері одностулкові або двостулкові; симетричні або асиметричні; з притвором або без нього. Який матеріал самий практичний для міжкімнатних дверей?

Ремонт | Переглядів: 1875 | Коментарі (0)

Оренда з подальшим викупом

Практика оренди землі, де щомісячні виплати зараховуються в рахунок її вартості, існує давно. Виходить, що виплачувавши певну суму кожен місяць, потім орендар стає власником землі, оскільки платив не за її оренду, а погашав борг за купівлю. В основному таку модель придбання землі використовували підприємці, що не страждають гострим браком коштів. Діяти за подібним сценарієм їх змушували особливості українського земельного законодавства. Наприклад якщо ви побажали придбати землю, що знаходиться в комунальній або державній власності, не з сільськогосподарськими цілями, вам доведеться в обов'язковому порядку брати участь в аукціоні.

Інтерес до питання про розділ майнових прав на квартиру, будівництво якої ще не завершене, обумовлений тим чинником, що такі права в майбутньому стануть вже правами на конкретну нерухомість - квартиру.
Отже, перше, що необхідно зробити при розділі майнових прав подружжя на квартиру, це визначити, хто з подружжя, і в якій долі володіє такими правами.

Лоджію і балкон в сучасній квартирі можна з успіхом переобладнувати під функціональне приміщення. Це може бути і зимовий сад, домашня бібліотека, комп'ютерна кімната або робочий кабінет. Заборона законодавства на виведення батарей центрального опалювання в приміщення балкона або лоджії істотно ускладнює завдання облаштування майбутньої кімнати. Єдиним рішенням цієї проблеми стає установка якісної теплої підлоги, яка навіть в найлютіший мороз не дозволить замерзнути. Прийнявши рішення встановити в приміщення балкона або лоджії теплу підлогу, слід обов'язково провести ретельну підготовку приміщення.
Квартири | Переглядів: 1032 | Коментарі (0)

У зв'язку з нововведеннями, внесеними у будівельну сферу новим Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності", який діє з 12 березня 2011 року, встановлений "оновлений" підхід законодавця до питання введення в експлуатацію побудованих об'єктів.

Фактично вибір процедури прийняття об'єкту в експлуатацію залежить від того, до якої категорії складності віднесений знову побудований або реконструйований об'єкт містобудування. Питання прийняття об'єктів в експлуатацію регулюються постановою Кабінету Міністрів України.
Будівництво | Переглядів: 1399 | Коментарі (0)

Здача в оренду нерухомості. Чи обов'язково реєструватися підприємцем?

Згідно ст. 319 і ст. 320 Цивільного кодексу України власник володіє, користується, розпоряджається своїм майном на власний розсуд у тому числі для здійснення підприємницької діяльності
Таким чином, здача в оренду власного нерухомого майна може здійснюватися фізичною особою як в межах підприємницької діяльності, так і шляхом виконання норм п. 170.1 ст. 170 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755 - VІ (далі НКУ) без реєстрації орендодавця як фізичною особою - підприємцем.

Всього кілька тижнів тому парламент остаточно прийняв, а Президент України підписав Закон, який був розроблений урядом і, на думку авторів, усуває ряд невиправданих обмежень і заборон, отже, стимулює інвестиції у будівництво. Містобудівна сфера дійсно є досить складною системою законодавства, яка включає багато законодавчих актів, регулюючі різні сфери. Так до містобудівної сфери має безпосереднє відношення законодавство про місцеве самоврядування, фінансові механізми, санітарне благополуччя, екологічну безпеку, не кажучи вже про цивільне і господарське право. Не дивно що новий закон вносить зміни до двадцяти трьом законам. Зупинимося на деяких змінах у зв'язку з ухваленням цього Закону.
Будівництво | Переглядів: 1702 | Коментарі (0)

Щоб об'єкт із застосуванням заскленого фасаду функціонував довго і ефективно, потрібна спільна робота архітектора, проектувальника і постачальників скла, склопакетів, системи профілів і силіконових герметиків (у разі структурного скління). Залежно від місцезнаходження і призначення будівлі ключовим питанням фасадного скління являється вибір скла і конструкції склопакета. Зробивши правильний вибір, можна уникнути втрат тепла, значно зменшити проникнення шумів з вулиці забезпечити норми безпеки, захистити внутрішні приміщення від надлишків сонячної енергії.
Ремонт | Переглядів: 1039 | Коментарі (0)

Віконні грати в течію ось вже багатьох віків є обов'язковою формою «одягу» для вікон, вітрин, вітражів, людей, що знаходяться в межах досяжності. У кованих віконних гратах поєднуються легкість і прозорість з незвичайною міцністю і солідністю.

Навколишній світ, крізь тонку павутину кованого мережива поза сумнівом здаватиметься прекрасніше, ніж крізь лозини зварних, навіть найякісніших і красивіших грат. Ковані грати Вашого заміського особняка, що гармоніюють з малюнком воріт, огорожі балконних обгороджувань і елементів ландшафту створять неповторний стиль, властивий тільки Вашій садибі. І дивлячись на ці витвори мистецтва Ваші друзі, колеги і сусіди будуть спантеличені питанням: "Як можна добитися такої легкості краси і легкості від важкого металу"?. І в той же час цей прекрасний ансамбль не залишає сумнівів в тому що Ваш будинок - це Ваша фортеця.
Ремонт | Переглядів: 1527 | Коментарі (0)

Податковий кодекс зачепив інтереси практично усіх громадян України. Зокрема, він торкнувся і питань оподаткування операцій з відчуженням нерухомості і транспортних засобів. Проте поспішаємо заспокоїти - майже усі податки платяться так само, як і раніше. За винятком того, що, якщо продаж здійснюється нерезидентом, він фактично платить не 15% податку з прибутків фізичної особи, а 17%. Адже якщо загальна сума отриманих нерезидентом-платником податків в звітному податковому місяці прибутків перевищує десятиразовий розмір мінімальної заробітної плати, встановлений законом на 1 січня звітного податкового року ставка податку складе 17% суми перевищення з урахуванням податку, сплаченого по ставці 15%.
Податки | Переглядів: 5292 | Коментарі (0)

Кожне житло неминуче несе на собі відбиток особи власника. Адже це наш світ, і ми творимо його в першу чергу для себе, а не для інших. У обстановці будинку або квартири можуть відбитися такі характеристики як прагнення до захищеності, криза самооцінки або внутрішня свобода. Про особу власника багато говорить колірна гамма інтер'єру, функціональність або декоративність тих або інших елементів обстановки.

Можна самостійно спроектувати будинок, підібрати унікальні меблі. Можна навіть вибрати неординарний колір холодильника. Але що робити, приміром, з вікнами - з цією найважливішою частиною інтер'єру? Досить довго в нашій країні варіант був один - щільні штори щоб приховати стандартність і одноманітність дерев'яних палітурок. Але тепер ми вільні вибирати з безлічі пристосувань, що покращують і зовнішній вигляд вікна, і його функціональні можливості. Іміджеві жалюзі або тонуюча плівка - хіба це не відбиває смаки і життєвих пріоритети господаря будинку? У цій статті ми розповімо саме про такі корисні дрібниці і пристосування, що допомагають зробити вікна вашого будинку неповторними.

Ремонт | Переглядів: 1199 | Коментарі (0)

Показником надійності і замків і дверей все-таки є час, витрачений на їх розкриття. Якщо замок розкривається впродовж 3-5 хвилин - це погано. Якщо на розкриття потрібно витратити 25- 30 хвилин - це вже краще. Якщо потрібно на це витратити 1-2 години, то це зовсім добре. Добре, передусім, тому, що збільшується вірогідність того, що шум почує хто-небудь з сусідів, або просто хтось проходитиме поруч, і буде викликана міліція. Це твердження в принципі вірне. Вірно воно для випадку, коли Ваші двері намагаються розкрити, так скажемо, "під'їзні хулігани". Коли цим займається справжній "професіонал", то тут усе не так.
Ремонт | Переглядів: 1161 | Коментарі (0)

1-50 51-100 101-122