MENU
Головна » Файли » Корисні статті - нерухомість в Україні » Інвестиції в нерухомість

У категорії матеріалів: 3
Показано матеріалів: 1-3

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
Кілька років тому на інтернет-аукціон eBay був виставлений незвичний лот: Норвезький королівський палац у Осло за заявленої початкової вартості в $1. "Недорого!", - наголошував опис "товару". - "Молода монархія, всього 100 років від роду, наразі перебуває в Норвегії, але її можна перемістити в іншу країну в будь-який зручний час. Король і королева не входять у вартість лота і можуть переселитися в автомобільний фургон". З таким іронічним коментарем лот "провисів" на сайті менше доби. На момент видалення за палац пропонували вже $100 млн.
Інвестиції в нерухомість | Переглядів: 1168 | Коментарі (0)

Вкладати гроші в нестримно здешевлену нерухомість, здавалося б, заняття малопривабливе і дивне. Проте валюти і акції компаній демонструють ще більшу схильність до раптових віражів і нестабільності. Тобто є сенс повернутися до знайомих інструментів. Але віднестися до них з великою пристрастю.

Купуйте землю, її більше не роблять!
Цей знаменитий афоризм Марка Твена, цілком може стати керівництвом до дії для інвесторів в період кризи. Поки гривня і євро не вселяють упевненості у власній надійності, земля залишається надійним вкладенням власних засобів. Правда, лише у тому разі якщо документи на неї правильно оформлені. Так, не усі землі на території України можуть бути передані в приватну власність, і перед купівлею непогано б ознайомитися зі списком обмежень - там і землі лісів, і землі, прилеглі до водних територій і землі сільськогосподарських призначень. Проте, якщо документи у повному порядку, а інвестиції плануються довгострокові (оскільки в найближчій перспективі вдало реалізувати куплене навряд чи вдасться), то ця купівля може виявитися такою, що цілком вдала. Ну а у разі крайньої потреби можна перейти на сільське господарство і використовувати землю в садово-городніх цілях.

Ринок нерухомого майна, подібно до інвестицій будь-якого типу, розвивається за принципом циклічності, і сьогодні перебуває далеко не в найбільш сприятливій своїй фазі, про що неодноразово вже згадано в пресі. Не один інвестор сьогодні переглядає свої рішення щодо доцільності капіталовкладень у зв'язку з положенням, що зложилося в сфері нерухомості: нові квартири й будинки продають надзвичайно повільно, ціни на нерухоме майно падають усе нижче, сотні власників втрачають свої права на власніть, оскільки не можуть не оплатити заборгованість і не продати.