MENU
Головна » Файли » Корисні статті - нерухомість в Україні » Ландшафт

Ландшафт - Зимові сади
03.12.2010, 13:40

Розкішне життя, як і будь-який символ, має свої атрибути. Одним з таких атрибутів, що красномовно розповідають про добробут власників нерухомості, ще з часів Середньовіччя служить зимовий сад. Жоден з поважаючих себе аристократичних будинків не обходився без такого яскравого і притягального «ордена багатства», як зимовий сад. Рослини в саду можуть бути різноманітні, але цікавіше і вірніше робити зимовий сад із тропічними і субтропічними рослинами.

У наш час, не дивлячись на складну ситуацію в країні, відсутність культури, перекручене поняття про красу і зовсім відмінний від тропіків клімат, мода на створення затишних куточків тропічного раю відроджується. Справа тут скоріше не в звертанні до історії Середньовіччя, а в сучасній філософії, що направляє людини на зближення з природою. Ми можемо не знати джерел цього руху, можемо не говорити про це, але не почувати «дивне» бажання зближатися з природою вже неможливо. Затятим шанувальникам і аматорам флори легше - вони завжди знають, що хочуть мати у своєму світі кучеряві, сланкі, квітучі ознаки, що тягнуться до сонця, життя.

І там - зелень, і тут - зелень...

Щирим аматорам флори сучасний ландшафтний дизайн пропонує створювати зимовий сад, не як відділену частину житла, а неодмінно організовувати зимовий сад всередині будинку, проектувати його у функціональних зонах, щоб, цілком оточивши себе рослинами, створити стан гармонічного життя в саду. Ну а для гармонічного життя і зимовий сад повинний бути гармонічним.

Чим більше територія, займана вашим будинком, тим розкішніший може вийти ваш сад. Ні в якому разі не відводьте для нього місце «десь там за стіночкой», поряд із саунами, сараями й іншими підсобними приміщеннями. Зимовий сад - це місце мешкання, а не красивий «загончик-газончик для драцен», що існує лише як засіб демонстрації вашого добробуту. У житлових варіантах проекту «зимовий сад» у першу чергу повинно бути передбачені такі кліматичні умови, у яких комфортно жилося б і рослинам і людям, адже не секрет, що нам і їм потрібна різна температура і вологість. Хитрощів у саду багато, сад - не оранжерея і це перше, що ви повинні розуміти. Контейнери для посадки повинні бути «утоплені» у підлогу, а підлога викладена каменями і Фемами на зразок доріжок у саду або тропічному лісі. Паркетів і килимів там не буде, зате будуть стежини, ліани, драбинки, водойми, альпінарії, коротше все, що може запропонувати ландшафтний дизайн XXI століття. Усе це треба грамотно розташувати, створити систему поливу, підігріву, термо- і теплоізоляції, і так само кондиціонування. Тільки в цьому випадку усе буде працювати як треба, створюючи незвичайну атмосферу єдності природи і людини.

Усі в сад

Щоб створити подібні умови спільного співіснування потрібно мати не тільки скоринку про закінчення курсу «ландшафтний дизайн», а, крім безумовної любові до рослин, величезний досвід в організації саме такою, наповненою флорою середовища. Наші фахівці мають знання і практичні навички і, зможуть створити для вас зимовий сад, гідний не тільки милування, але і повноцінного життя в ньому. Наша фірма пропонує вашій увазі величезний вибір різноманітних рослин, необхідних для догляду за зимовим садом, можливість попередньої 3D-візуалізації ваших майбутніх особистих джунглів.

Дуже важко утекти від себе, від вантажу задач і проблем, купою звалених на сучасну людину, але утекти по стежині в тропіки вам ніхто і ніколи не заборонить, якщо у вас буде свій власний зимовий сад.

http://www.ua-dproekt.com.ua

Категорія: Ландшафт | Додав: doshka
Переглядів: 1203 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]