MENU
Головна » Файли » Корисні статті - нерухомість в Україні » Ландшафт

Ландшафт - Садові спорудження
03.12.2010, 13:16

У затишному саду, благоухающем ароматами і радующем око усіма варіантами відтінків повинно обов'язково бути місце, що розслаблює і настроює на споглядання і спокій. Таким місцем звичайно стає альтанка або похідні від неї. Обов'язково в тіні кучерявих ліан, бажано біля струмливого джерела води зводять такі популярні малі архітектурні форми як садові альтанки. «Ходіння в тінь» людини почалося давним-давно і ніхто вже не довідається які малі архітектурні форми зводили на своїх територіях наші дуже далекі предки. Однак є підстава припускати, що сучасні садові альтанки й усе, що можна вважати такими відбулися від виноградної лози. Забравшись один раз в її тінь, люди швидко розсмакували задоволення і спробували спорудити щось подібне.

О, перигола, моя перигола...

Оскільки умільці були зі средиземноморских країн і поняття «садові альтанки» було їм неведомо, вони назвали отримане спорудження - пергола, тобто навіс у перекладі з італійського. З тих пір і до наших днів саме цим словом ми називаємо дерев'яну або металеву конструкцію, повиту ліанами, що складається зі стовпів, ґрат і поперечних поперечин. «Топографічною особливістю» перголи є її сполучна функція. Малі архітектурні форми, названі перголами обов'язково повинні зв'язувати різні ділянки саду, будучи одночасно і зоною відпочинку і його шляхом. Флористичною ж особливістю перголи є наявність на ній кучерявих багатолітників, таких як: клематиси, жимолость, виноград і троянди. Сполучивши їх по кольору можна створити неповторний «квітковий ансамбль», що підкреслює красу перголи. Матеріал, що беруть, створюючи малі архітектурні форми, у тому числі і перголу, повинний гармоніювати з узятим для обробки будинку і доріжок. Дуже красиво виглядає пергола, виконана з того ж каменю, що цоколь будинку і доріжки, до нього ведучі. Важливим моментом для зведення перголи є дотримання пропорцій: ідеальна конструкція являє собою прямокутник, ширина якого ледве більше його висоти.


Такі улюблені всіма садові альтанки є логічним архітектурним продовженням руху по створенню тіньового простору. Від своєї італійської подружки альтанка відрізняється наявністю даху, поява якого наочно демонструє різницю в кліматі средиземноморских і інших, зовсім не морських країн. Для наших дощів «дірявий» дах перголи не підходить ніяк. Іноді, щоправда, дизайнери ухитряются сполучити особливості перголы і місцевого клімату, таким чином, з'являються садові альтанки з дахом із прозорого пластику.
Звичні садові альтанки іноді можуть виглядати зовсім вже незвичайно, тут усе залежить від фантазії дизайнера, головне, щоб стиль альтанки відповідав стилеві будинку. Добре виглядають малі архітектурні форми, а зокрема садові альтанки, якщо їхній дизайн вторить дизайнові будинку елементами декору і кольоровою гамою.

Творці тіней

Малі архітектурні форми створюються з урахуванням стилю будинку і ділянки і вимагають чималих знань, досвіду і смаку. І якщо останнім володіють багато громадян, те перші дві - прерогативи, в основному, фахівців. Спеціалісти, що створюють не просто малі архітектурні форми, а твори мистецтва, що несуть затишок і психологічний комфорт у ваше життя, 7 років тому об'єдналися у фірму «Стройдизайн». Вражаючий досвід, маса реалізованих проектів, відмінна якість в оптимальний термін - от аспекти, що складають кредо фірми. Звернувшись до нас ви одержуєте унікальну можливість втілити будь-яку свою архітектурну мрію ще з дитинства бесідочки з арочкою у трояндочках до мексиканського патіо або японського садового будиночку. Поспішайте будувати, адже вертикальні спорудження не тільки додають садові обсяг, але і дарують своїм власникам незабутні хвилини відпочинку і спокою в тінистому куточку власного раю.

http://www.ua-dproekt.com.ua

Категорія: Ландшафт | Додав: doshka
Переглядів: 1204 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]