MENU
Головна » Файли » Корисні статті - нерухомість в Україні » Ландшафт

Ландшафт - Альпійські Горки
03.12.2010, 12:41
Гірські правила

Однією із самих модних тенденцій благоустрою територій по імені «ландшафтний дизайн» є створення альпінарію або як його ще називають - альпійські горки. Особливо цінують альпійські види люди, що утомилися від геометрично правильних газонів і грядок. Усі, хто бажає бачити у своєму саду невигадливі, на перший погляд, майже дикі куточки альпійського ландшафту, з радістю вписують у графу «ландшафтний дизайн» організацію альпінарію. Для тих, хто поки «не в темі», довідка: альпійська горка - не просто хаотичний кам'яний насип, злегка прикрашений квітами. Це просто вона так виглядає, адже ландшафтний дизайн існує для такої організації саду, при якій будь-який, рукотворний проект виглядає максимально природно, начебто його створила сама природа . І альпійська горка один із самих підходящих ресурсів для такої роботи. Ідеально створена альпійська горка не повинна здаватися якимось чужорідним шматком ландшафту, що спустились разом з льодами з далеких Альп. Камені з землі повинні виглядати саме так, як це виглядає в природних умовах, рослини повинні бути винятково альпійські і самий ретельний образ повинна бути підготовлений ґрунт.

Чорні справи чорнозему

Наш з вами хвалений і щедрий «щиро український» чорнозем є однієї з головних проблем при створенні «нерукотворного» твору мистецтва і природи за назвою альпійська горка. Ні в якому разі не можна висаджувати рослини, не підготувавши попередньо ґрунт. Інакше перетворитися ваша альпійська горка в альпійський смітник або, у кращому випадку в компостну масу. Ландшафтний дизайн припускає не тільки створення об'єкта, але і введення його в експлуатацію, а з безграмотно висадженими рослинами ні про яку експлуатацію говорити не приходиться. Об'єкт «Альпійська горка» починається з підготовки дренажу, служити яким поряд з керамзитом і битою цеглою може навіть будівельне сміття, а також залишені будівельниками банки з-під кільки-оселедця, головне -щоб каменів було більше, ніж землі - інакше альпійська горка стане затишною могилкою для альпійських рослин.

Камінь у город

Підбор каменів для альпінарію - це окрема тема, небезболісна для бажаючих заощадити на камінчиках. Пройтися і позшкрібати по засіках у пошуках більш-менш підходящих каменів, звичайно, можна, але створити жаданий куточок альпійського ландшафту, використовуючи знайдене, навряд чи вийде. Може навіть вийти оригінально, але це не альпійська горка. Мало того, що камені в альпінарії повинні бути визначеного розміру і кольору (одного і того ж, до речі говорячи), вони ну ніяк не можуть бути привезені з морського узбережжя або бути схожі на брили черепашника, це повинні бути тільки камені, схожі на рідні камені альпійських вершин. І тільки в цьому випадку створений добуток галузі «ландшафтний дизайн», гідно іменуватися - альпійська горка. Любий інший варіант - це сад каменів, черепашок, вапна, водоростей, називайте як хочете, тільки заморочити голову сусідові або фахівцеві, що, мов у вас на ділянці, альпійська горка, вам не удасться.

Реальні «альпіністи»

Щоб удалося, є простий і перевірений засіб - звернутися до професіоналів. Ми пропонуємо і максимально широкий вибір видів каменів і, великий асортимент альпійських рослин. Крім того, щоб не було болісно боляче потім, вам надається можливість попередньої комп'ютерної 3D-візуалізації. А високий професіоналізм фахівців є запорукою грамотно організованого простору у вашому саду. Не займайтеся «альпінізмом» самостійно. Хаос ще ніколи не доводив до добра. Тільки до істерики, а вона вам ні до чого.

http://www.ua-dproekt.com.ua

Категорія: Ландшафт | Додав: doshka
Переглядів: 2099 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]