MENU
Головна » Файли » Корисні статті - нерухомість в Україні » Комерційна нерухомість

Дизайн інтер'єра офісу. Особливості проекту офісу
02.12.2010, 14:28

Обличчя фірми - її офіс. Жінки використовують косметику , масаж, пластичні операції. Фірми - гіпсокартон, фарби, скло, нові меблі. Хоча ціль у них одна - виглядати щонайкраще... 

Дизайн інтер'єра і планування офісу - невіддільні компоненти корпоративної культури. У сучасних умовах дизайн інтер'єра офісу стає важливим засобом спілкування з клієнтами і вираження ідей компанії. Створити проект офісу, обрати стиль інтер'єру так, щоб він став зручним для кожного співробітника, - одна з основних задач керівництва компанії. Продуманість дизайну інтер'єру дозволяє істотно збільшити продуктивність праці і ріднить співробітників зі своєю компанією.

Кожен офіс призначений для двох типів діяльності - індивідуальної, у тиші і зосередженості, та колективної, побудованої на спілкуванні й обміні інформацією. Основною складністю в створенні проекту офісу є пошук рівноваги між двома цими потребами.

На роботу, як на свято

В офісі багато хто проводять від 8-ми до 14-ти годин у день. А тому комфортність робочого місця, зручність меблів, продуманості планування і колірних рішень інтер'єрів, температура і якість повітря - усе це може сприяти або ж шкодити вашим співробітникам. Створити такий проект офісу, щоб ваші співробітники з задоволенням поспішали на робота - задача непроста і під силу далеко не всім дизайнерським студіям. Там, де люди почувають себе як удома, вони і зробити можуть набагато більше, ніж у приміщеннях, що не викликають нічого крім роздратування.
Таким чином від дизайну інтер'єру офісу в кінцевому рахунку залежить прибуток компанії!

Разом і/або порізно...

Існують кілька варіантів сучасних компонувань офісів.

Офіс кабінетного типу - це класична схема планування для роботи фахівців, яким необхідна самота і спокій для плідної роботи.

Є два типи офісів-кабінетів. Кабінети для одного-двох чоловік, що забезпечує самітність і чітку просторову організацію. І кабінети, що складаються з кімнат більшої площі, на трьох чоловік. Цей тип може бути оптимальним для спільної творчої роботи. Так організують робочий простір колективів проектувальників, програмістів, дизайнерів, зайнятих в одному проекті.

Великі офісні кімнати підходить головним чином для компаній, які динамічно розвиваються. Більшість співробітників тут знаходяться в одному приміщенні, розділеному лише меблями - шафами, стелажами і столами. Такий офіс як би створює командний дух і сприяє високому темпові роботи. Але є і деякі недоліки - низька звукова і зорова ізоляція робочих місць.

Як варіант групового офісу - приміщення, де загальний простір поділяється низькими перегородками на окремі зони. Постійне спілкування можливе тільки в маленьких групах, а для обміну інформацією є загальні зони. У такому офісі простір використовується з максимальною ефективністю. У той же час, підсилюється почуття приналежності до колективу. Однак, звукоізоляція при реалізації такого проекту офісу досить низька і тому рекомендується застосовувати звукопоглинаючі підвісні стелі.

Не дуже давно ввійшли в моду комбіновані офіси, де є й окремі кімнати, і загальний офісний простір. Кабінети відділені прозорими перегородками від центральних зон, призначених для загального користування. Таке рішення усуває протиріччя між необхідністю зосередитися на роботі і потребою співробітників у спілкуванні.

Комбінований офіс з однієї сторони розвиває дух колективізму, з іншого боку - гарантує самітність співробітників. Сьогодні це найбільш перспективний тип дизайну інтер'єру офісу, що забезпечує ізоляцію робочих місць і одночасно підтримує спілкування усередині колективу.

http://www.ua-dproekt.com.ua

Категорія: Комерційна нерухомість | Додав: doshka
Переглядів: 1511 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]