MENU
Головна » Оголошення Івано-Франківської області » Оголошення Тлумацький район » Вікняни оголошення

Капітальний житловий будинок з усіма комунікаціями і вигодами

Продається трьохкімнатний капітальний житловий будинок з каменю і цегли в доброму стані з усіма інженерними комунікаціями і вигодами:світло, газ, центральний водогін, автономні системи опалення, підігріву води і каналізації, а також супутникове телебачення і стаціонарний телефон.
В останні роки тут виконано значний обсяг робіт по перекриттю даху металочерепицею, проведенню поточного ремонту, влаштуванню в будинку туалету, водогону, каналізації, встановленню газової колонки для підігріву води, другої ванни і супутникової антени, заміні котла, огорожі, воріт і фіртки на більш сучасні тощо.
Збережено три пічки, які у разі потреби можна використовувати як для опалення будинку, так і для приготування їжі.
На подвір'ї є два сараї, погріб і криниця та складено будівельний камінь від розібраної стодоли.
Виготовлено державні акти на три земельні ділянки загальною площею 0,78 га, дві з яких знаходяться безпосередньо біля будинку, а третя - в полі.
Відразу за будинком сходиться листяний і хвойний ліс, поруч протікає невелика річечка, давдяки чому на городі можна влаштувати ставок з протічною водою (нижня частина гроду виходить на беріг).
Будинок дуже зручно розташований: до асфальтної центральної дороги 50 м., до сільради, школи, клубу, ФАПу, магазинів і кафе 350-400 м., до сусідніх житлових будинків 80-100 м.
Відстань до р.Дністер 2,5 км., до райцентру 7 км, до обласного центру 30 км. З ними є хороше автобусне сполучення.
Садиба знаходиться на підвищеній земельній ділянці, тому повінь сюди ніколи не доходила.

Категорія: Вікняни оголошення | Додав: (10.06.2013)
Переглядів: 436