MENU
Нерухомість та будівництво [7]Нерухомість та документація [7]Нерухомість та іпотека [7]
Нерухомість та податки [8]Нерухомість прогнози [4]Нерухомість світ [10]
Туризм Прикарпаття [0]Ринок нерухомості України [12]Земельний ринок [3]
[ Додати матеріал ]

Москва увійшла до десятки міст світу із найдорожчою орендою нерухомості

Понеділок 14:50

За підсумками I кварталу торговельна нерухомість російської столиці зайняла шосте місце в світі за цим показником. На першому місці залишається Нью-Йорк. 

На більшості ринків торговельної нерухомості світу спостерігалася наступна тенденція: відновлення глобального товарообігу призводить до підвищення попиту на торговельні об'єкти. 

Як повідомляється в звіті CB Richard Ellis, найбільш стійким сегментом ринку є нерухомість преміум-класу. У географічному відношенні «локомотивом» відновлення став Азійсько-Тихоокеанський регіон. 

Експерти зазначають, що, не дивлячись на позитивні явища, у багатьох випадках власники торговельних комплексів все ще змушені для залучення орендарів знижувати ставки, або надавати додаткові пільги. До останніх відносяться періоди без оплати оренди і надання торговельного устаткування. 

1. Нью-Йорк (€13,7 тисяч за кв. м на рік) 
2. Сідней (€9,2 тисяч за кв. м на рік) 
3. Гонконг (€7,8 ти ... Читати далі »

У нерухомість Бразилії інвестують 500 мільйонів доларів

Субота 16:21

Американський мільярдер Сем Зелл, якого охрестили гуру нерухомості за низку вдалих інвестицій, збирається інвестувати в зростаючу ударними темпами за останні 20 років економіку Бразилії, зокрема, в ринок нерухомості $500 мільйонів. 

Компанія Equity International, яка належить Сему Зеллу, збирається придбати частку в декількох бразильських фірмах, які займаються комерційною і житловою нерухомістю. 

Згідно з прогнозом Центробанку країни, за підсумками поточного року економіка Бразилії зросте на 6,3%. Підвищення доходів середнього класу гарантує стабільний попит на житло, який не зможуть ослабити навіть зростаючі процентні ставки. 

В 2009 році частка представників середнього класу склала 53% від загальної чисельності населення, повідомляє Bloomberg. Щороку в країні утворюється близько 1,5 млн нових домогосподарств. Будівельні компанії, тим часом, можуть забезпечити житлом лише половину цієї кількості. 

Крім того, Equity Internation ... Читати далі »

Мінбуд заборонив недобудови

Четвер 20:23

Будівельні чиновники вважають, що забудовники повинні продавати готове житло. Так відомство, схоже, планує позбавитися від проблеми недобудов. І таки позбавиться - багато компаній взагалі перестануть будувати. 

Міністр регіонального розвитку і будівництва Володимир Яцуба заявляє, що країні необхідний новий механізм укладення договорів між будівельними компаніями і громадянами. "У процедурі оформлення юридичних договорів конкретної людини, або, як ми його називаємо, інвестора, необхідно наводити лад, аби людина купувала готове житло. Це найкращий варіант, і на цій позиції міністерство стоятиме", - зазначив міністр. 

Справа в тому, що уряду тепер потрібно не лише добудувати заморожені через фінансову кризу будинки.. Нагадаємо, за підрахунками відомства, будов із ступенем готовності більше 50% в країні близько 1 тис. Для їх добудови необхідно 8,5 млрд. грн. Будівель, готових більш ніж на 70%, удвічі менше - 466 будинків, на які необхідно близько ... Читати далі »

Держкомзем: В Україні приватизували землю 86% користувачів земельних ділянок

Вівторок 00:32

Станом на 1 квітня ц.р. в Україні 12,5 млн. громадян приватизували земельні ділянки загальною площею 4 млн. га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будов, ведення особистого селянського господарства, садівництва, індивідуального дачного і гаражного будівництва, що складає 86% від кількості громадян, які мають право на приватизацію наданих в їх користування земельних ділянок. Про це повідомили в Державному комітеті України із земельних ресурсів.

За даними Департаменту земель сільськогосподарського і іншого призначення, охорони і моніторингу земель Держкомзему, цим громадянам видано 7 млн. державних актів на право власності на землю, що складає 56,5% від кількості громадян, які приватизували свої земельні ділянки, у тому числі понад 1 млн. держактів відповідно до Порядку безкоштовного оформлення і видачі громадянам України державних актів на пра ... Читати далі »

ПДВ виходить із частки

Понеділок 13:59

В Кабінеті міністрів мають намір реалізувати російську схему виведення будівельної галузі з кризи. Мінрегіонбуд почав підготовку законопроекту, що передбачає відміну сплати ПДВ компаніями, які будують житло по договорах пайового будівництва. Учасники ринку вважають, що ця схема може дозволити здешевити вартість житла на первинному ринку до 20%, якщо уряд зможе захистити права і споживачів, і забудовників. 

В п'ятницю міністр регіонального розвитку і будівництва Володимир Яцуба повідомив, що Мінрегіонбуд розробляє проект закону про звільнення компаній, що будують житло за пайовим принципом, від сплати податку на додану вартість (ПДВ). Подробиць документа міністр не уточнив, але зазначив, що розробники мають намір втілити російські ініціативи. "Буквально минулого тижня Росія ухвалила закон, що звільняє від ПДВ будівельні організації, які будують житло за принципом пайової участі. Ми розробляємо аналогічний проект", - сказав він. 

Державна дума ... Читати далі »

Житло почне дорожчати через рік

Субота 16:45

Будинки під Києвом почнуть дорожчати лише через рік, прогнозують експерти, не пов'язані з продажем нерухомості. Про це заступник глави ради Українського товариства оцінювачів Наталія Лебідь. 

За її словами, сьогодні дуже сумнівно виглядають прогнози ріелторів про грядуще подорожчання заміських будинків. "Що ж до подорожчання будинків, то його можна чекати лише через рік", - говорить вона. 

Експерти погоджуються, що сьогодні на ринку заміської нерухомості спостерігається більше пожвавлення, ніж на ринку землі. Правда, покупців цікавлять лише найдешевші пропозиції - дачі вартістю до $30 тис. 

Президент Асоціації Земельний союз України Андрій Кошіль запевняє, що реального пожвавлення на ринку немає, а є лише інтерес покупців, який не виливається в операції. 

"Немає попиту на величезну кількість викинутих на ринок великих недобудованих будинків. Ці особняки, як правило, зводили для перепродажу, розраховуючи заробити на різниці в цін ... Читати далі »

Елітна нерухомість Лондона стала "рятувальним кругом" для заможних греків

Четвер 16:41

Обсяги продажів у квітні збільшилися на 18% відносно того ж періоду 2009 року, проте знизилися на 23% в порівнянні з березнем поточного, повідомляє Property Wire із посиланням на дослідження консалтингового агентства Knight Frank. 

На іноземних покупців у квітні припало 56% всіх операцій вартістю вище £2 млн. Незважаючи на фінансову кризу в Греції, попит на "елітку" в Лондоні з боку греків останнім часом різко зріс, і їх частка в загальному числі покупців збільшилася до 6%. Італійці і росіяни "взяли" по 13% операцій. 

Експерти агентства відзначають, що на скорочення обсягів продажів у місячному численні вплинули грядущі парламентські вибори, бо місцеві покупці вважають за краще займати вичікувальну позицію доти, доки р ... Читати далі »

Реєстрація прав на нерухомість в Україні

Вівторок 18:20

Сьогодні реєстрацію прав на нерухомість в Україні здійснюють місцеві бюро технічної інвентаризації (далі – БТІ), які керуються у своїй діяльності Наказом Міністерства юстиції України «Про затвердження Тимчасового положення про порядок реєстрації прав власності на нерухоме майно» від 07.02.2002 р. № 7/5. БТІ вносять до Реєстру прав на нерухомість, зокрема, таку інформацію:
реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна та відомості про його місцезнаходження;
призначення нерухомого майна;
опис нерухомого майна;
вартість нерухомого майна за станом на дату проведення інвентаризаційних робіт;
... Читати далі »

« 1 2 3 4 5 6